Ünlü Doktor Ender Saraç Sunucunun Hastalıklarını Muayene Etmeden ‘Sezgilerinden Yola Çıkarak’ Tek Tek Saydı!

Haberler.com’un YouTube kanalındaki popüler programı Haber Bahane’ye katılan ünlü doktor Ender Saraç, sunucu Gökay Kalaycıoğlu’nun sağlık durumunu muayene etmeye gerek kalmadan belirledi. Bu durum karşısında oldukça şaşıran Kalaycıoğlu, ‘Şaka mısınız hocam siz?’ diye tepki gösterdi. Saraç’ın bu becerisi, hem Kalaycıoğlu’nu hem de izleyicileri hayrete düşürdü.

Haberler.com’un YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı Haber Bahane programına, bu hafta ünlü Dr. Ender Saraç konuk oldu.

Saraç, güçlü sezgilerinden söz ederek, hastaların rahatsızlıklarını muayene etmeye gerek kalmadan teşhis edebildiğini belirtti.

Saraç, “Karşımdaki kişinin hastalıklarını görebiliyorum” diyerek kendini ifade etti.

Kalaycıoğlu’nun “Hastalıkları sezgilerinle mi belirliyorsun?” şeklindeki sorusuna yanıt veren Saraç, “Belki bunu geniş tecrübeme bağlayabilirim çünkü yaklaşık 200 bin hasta üzerinde çalıştım. Karşımdaki kişiye bakarak birçok hastalığını tespit edebiliyorum.”

“Örneğin, size baktığımda ikinci derece karaciğer yağlanması, insülin direnci ve sol ile sağ böbrek arasındaki problemi görebiliyorum ancak bunları size söylemedim.”

‘Birçok şeyi fark edebiliyorum. Geceki horlamalarınız, uyku apneniz, zaman zaman dalgalanan tansiyonunuz… Bunların hepsini biliyorum. Bunların tedavisi de mümkün. Bazı hislerim daha da güçleniyor diyebilirim. Sizin hakkınızda bilmem gereken her şeyi biliyorum ve burada söylemediklerim de var.’

Duydukları karşısında ağzı açık kalan sunucu Gökay Kalaycıoğlu ise “Şaka mısınız hocam siz? Bu doğaüstü bir olay. Muaneye bile olmadım. Ağzım açık kaldı şu an inanılır gibi değil” diyebildi.

İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x