LG UltraGear, yüksek çözünürlüklü oyun monitörü ile ABD ve Kanada’da

LG’nin UltraGear OLED 27GS95QE oyun monitörü, Çin’deki tanıtımının ve CES 2024’teki gösteriminin ardından Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada pazarlarına giriş yaptı. 26,5 inçlik ekranı ile 2K çözünürlüğe sahip bu monitör, özellikle oyun tutkunları düşünülerek tasarlandı. 240Hz gibi yüksek bir yenileme hızına destek vermesi, oyunlarda akıcı bir deneyim sunarken, 0.03ms gibi dikkat çekici bir GtG tepki süresi sayesinde hareket bulanıklığını ve giriş gecikmesini önemli ölçüde azaltıyor.

DisplayHDR True Black 400 sertifikasına sahip olan bu monitör, 1000 nit’e kadar çıkan zirve parlaklık değeri ile koyu siyahlar ve canlı renkler sunarak HDR deneyimini üst seviyeye taşıyor. Tipik parlaklık değeri 275 nit olan monitör, DCI-P3 renk alanının %98,5’ini kapsayarak hem oyun hem de içerik oluşturma için ideal bir seçenek haline geliyor.

LG UltraGear, yüksek çözünürlüklü oyun monitörü ile ABD ve Kanada’da

AMD FreeSync Premium ve NVIDIA G-Sync ile uyumluluğu, farklı cihazlarda yırtılmadan oyun oynama imkanı tanıyor. HDMI 2.1 ve kulaklık jakı gibi bağlantı seçeneklerine sahip olan monitör, aynı zamanda AGLR anti-parlama ve LG Live Color Düşük Mavi Işık teknolojileri ile uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunu azaltmayı hedefliyor.

Amerika’da 899,99$ ve Kanada’da 1.199,99$ fiyat etiketleri ile satışa sunulan bu monitör, gelişmiş özellikleri ve uyumlu teknolojileri ile oyun severlerin ve içerik üreticilerinin beğenisini kazanmayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x