Ertuğrul Gazi’den Formula 1 pozları… Kedi severleri kızdıracak akım: Uşanka

Gençlerin kanı kaynıyor, gündemlerine her gün bir yenisi ekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda Odatv izleyicilerinin karşısına çıkan gençlik programı, dördüncü bölümüyle karşınızda…

Hızla değişen gündemleriyle Odatv Black Friday kavgalarından İmirzalıoğlu çiftine, Uşanka kedi akımından Engin Altan Düzyatan ve Chris Hemsworth’ün o gündem olan fotoğrafına kadar gençlerin arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde konuştuğu konuları ele alıyor.

Peki X Odası’nda bu hafta Odatv editörü Zeynep Çakır ne konuştu? Başlayalım…

Black Friday kavgaları: Bu bölümümüzde biraz ilk bölümümüze yolculuk yapacağız. Kasım ayı demek Black Friday demek. Biz son bölümümüzü yayınlarken mağazalarda da ürün kavgası baş gösterdi. Kimileri “Ben bu rezilliği çekemem” derken kimileri de indirimi kaçırmamak gerek dedi. Eh tabi biz ilk bölümümüzde de demiştik, “İndirim mi olur bindirim mi olur bilemeyiz” diye… O yoğun haftadan geriye bu kareler kaldı…

Rus Kalpağı: Bu kış sezonunun rengi ilk bölümümüzde vişne bordosu demiştik. Peki parçası ne? Kesinlikle Rus kalpakları. Kürklü ve uşankalara benzeyen bu parça, soğuk havalarda baş, kulak, boyun ve baş üstü bölgelerini korur ve sıcak tutar. Kürkten yapılırlar ve bu kış sezonunun tartışılmaz parçası oldular.

Uşanka Kedi Akımı: Uşankalardan bahsetmişken bu akımı atlamamak gerek. Tiktok’ta baş gösteren bu uşanka kedi akımı oldukça rağbet gördü. Şöööyle sizin için birkaç video derledik.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’ı Aldattı: Bu haftanın en çok konuşulan konusu tartışmasız İmirzalıoğlu çiftiydi. Genç kızları gerçek aşkın varlığına inandıran bu örnek çift arasına kara kedilerin girdiği iddia edildi. Neyse ki, eşi Sinem Kobal’ı aldattığı öne sürülen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan dedikoduları bitiren fotoğraf geldi.

Engin Altan Düzyatan ve Chris Hemsworth: Engin Altan Düzyatan, 2023’ün Formula 1 sezonunun son yarışı olan Abu Dabi GP’yi tribünden takip etti. Düzyatan, Avustralyalı oyuncu Chris Hemsworth ile ayaküstü sohbet etti, poz verdi. O anlar sosyal medyada paylaşılırken çokça da konuşuldu. Kimileri “Sen ne alaka” yorumunda bulunurken kimileri de gururlandı. Valla bir genç olarak ben ikisini de hissetmedim. Eh, gerçek hayat…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x